succesvolle energietransitie, verbinding van de keten

DE SPREKERS


Jorg Gigler

Directeur TKI- Nieuw Gas

Ruud Cino, MT-lid directie Warmte en Ondergrond, ministerie EZK

Tjisse Stelpstra, gedeputeerde provincie Drenthe

Owen Huisman, operationeel directeur New Energy Coalition


Martijn Kleverlaan, Asset Manager Onshore North, NAM


Werner Schouten, Toekomstmaker, aanjager en initiatiefnemer 2100. Nr 1 Trouw duurzame top 100

 



sprekers deelcongres waterstof

Professor André P.C. Faaij,

Wetenschappelijk directeur sectie energietransitie TNO .
Distinguished Professor Energiesysteemanalyse Universiteit Utrecht en de  RUG.

 

Jerom Janssen, CEO Hymatters

Harry Eshuis, Opportunity Manager NAM

Henk Schimmel, Senior Partner Energietransitie Enexis


Patrick Cnubben, New Energy Coalition

Eddy Veenstra, algemeen directeur Rendo

Michiel Ottevanger, Duurzaam projectontwikkelaar en
co-fouder D4

Bastiaan Meijer, Duurzame (energie) gebieds-ontwikkelaar bij N-TRA


Robert Jan Berg, Managing Director Soluforce

Sybe bij de Leij, Senior Innovatiemanager Enexis.

Jocye van Os de Man, directeur Benelux Orangegas

Mark Breed, Development Manager Hydrogen Teijin


Hendrik van der Ploeg, directeur GETEC PARK-Emmen

 

René Schutte,

directeur HyNorth



sprekers deelcongres geothermie

Nicole Zantkuijl,

Coördinator Geothermie ministerie EZK

Marc Nijmeijer, Managing Director at Welldecommissioned en Clean Rock.

 

 

Andre Mol, voorzitter stichting Geothermie Nederland

Nico Kuipers, Founder en CFO Tullip Energy


Bert Wassink, wethouder gemeente Leeuwarden

Biene Dijkstra, directeur Bouwgroep Dijkstra Draisma

 

 

Ernst Japikse, algemeen directeur Ennatuurlijk

Willem Lenglet, lid Raad van Bestuur MCL


Jeroen van Duin, General Manager Shell geothermie

Theo Peters, adviseur duurzame bedrijfsvoering Achmea

 

 

Herman Exalto, programmamanager Geothermie EBN


sprekers deelcongres financiering &subsidies


Martin Weissmann, financieringsloket TKI-Energie

Alain le Loux,

 General Partner - Cottonwood Technology Fund

 

Sjoerd van Dijk, adviseur Team Energie Innovatie Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)

 

Abo Rassa, Senior Business Development Manager Invest-NL


Klaas Kooistra Investment Manager Noordelijke Ontwikkelingsmaatschappij (NOM)

Jannes Kalfsbeek,Projectmanager Europees gesubsidieerde projecten New Energy Coalition

Bert Stuij, programma-directeur Energy Delta Institute. Manager uitvoering nationaal energiebeleid bij Rijksdienst voor Ondernemend Nederland

Luc Hulsman, programmabeheerder SNN


Maarten Bunnik, Energiefonds Drenthe